השכרת ציוד לאירועי מכירה

השכרת ציוד לאירוע מכירה הוא אחד מהשירותים שאנו נותנים תחת ניסיון רב ועם המון אהבה ליזמים. אנו מתמחים בהתאמת ציוד מכירות לכל יזם אירוע, ובכל סדר גודל של אירוע. אנו משרתים אל הלקוח לפני אירוע עסקי קטן או ארוע מכירתי גדול, יריד מקומי או בזאר מכירות ענק. אם יש לכם אירוע בו אתם מוכרים דבר מה, חשוב מאד לעבות אותו בתשתית מכירתית ראויה, הווי אומר: דוכנים, ביתנים וריהוט מכירה עבור המוכרנים והלקוחות.

אירועי קידום מכירות של תכולה פיזית

חפצי נוי, תכשיטים, מוצרים גדולים שיוצרו בבתי מלאכה, ציוד לבניית החפצים הללו, כל אלו זקוקים לא רק לדוכנים וביתנים, אלא גם לסטנדים איכותיים שהלקוחות יוכלו לצפות בהם מרחוק וגם מקרוב. בשונה מיריד בו מוכרים ביטוחים וניירות, המוצר פה הוא פיזי ולכן חשוב מאד להציג אותו בזווית הכי טובה שאתם יכולים. על כן, קחו בחשבון שהשכרת שולחנות וציוד מכירתי כללי אינה מספיקה, ויש להשלים גם ציוד להצגת החפצים.

אירועי קידום מכירות של נייר ותעודות

כמובן באירוע שבו מוכרים ביטוחים, קורסים, חבילות לימודים, אינטרנט, נדל"ן, ועוד הסנריו שונה לחלוטין. אין צורך בסטנד לאיזשהו ציוד, אבל יש צורך במיתוג עוצמתי של האירוע. אם באירוע בו מוכרים ציוד אמרנו לכם שאתם צריכים לשים דגש על סטנדים לציוד, כאן הדגש הוא על רכישת כמה שיותר הכנות למיתוג. שכרתם במה? חשוב שיהיה בה מסך קטן להטמעת סמל האירוע או סמל החברה המוֹכרת. שכרתם ביתן לכל חברה או מוכר? חשוב לוודא שיש בביתן הזה מקום להטביע את הלוגו של הישות המוכרת. ככה תוכלו להיות בטוחים שהמכירה תצלח והאירוע יהפוך להיות אטרקטיבי עבורכם וכמובן עבור מי שאתם עומדים למכור לו.

INGO חברת השכרת ציוד לאירועי מכירה

אם אתם מתכננים יריד מכירה, יש לכם למי לפנות בהקשר להשכרת הציוד. אנו חברת השכרת ציוד לאירועים מהמתקדמות במשק, אשר עובדת עם לקוחות המרימים אירועים גדולים וקטנים כאחד. יש לנו מכלול פתרונות שיכול לסייע לכם להגיע לאירוע מוצלח ומומלץ במיוחד: נסו ותיווכחו!

למידע נוסף על השכרת ציוד לאירוע מכירה ניתן לפנות אל חברת INGO ולקבל את כל האינפורמציה הנדרשת!