איך לבחור לוקיישן מושלם לחתונה במרכז?

כשאתם שואפים לבחור את המיקום המושלם לחתונתכם במרכז, אנו ממליצים לבחור אותו על סמך 3 פרמטרים: נגישות לקהל, אטרקטיביות המקום והתנאים שהמקום מציע. נבדק האולם או גן האירועים ונמצא תקין על פי 3 הפרמטרים הללו? הוא מתאים לחגיגת חתונה במרכז.

נגישות לקהל הרחב

נגישות לקהל הרחב מתבטאת בגישה קלה בתחבורה. חיבור המקום לעורקי תעבורה מרכזיים הוא תנאי ממש הכרחי להצלחת האירוע והשלמת כל מעגל האורחים שלכם, או לפחות רובו. כדאי לבדוק עד כמה מרוחק המקום מהכבישים הראשיים של המרכז, 2 (שנקרא כביש החוף) ו- 4 (שנקרא כביש החוף הישן, ובאזורים במרכז שקרובים לחיפה – כביש הסרגל). כמובן שקרה לכביש האגרה 6 רק תקרב עוד יותר את האורחים שלכם שכן הוא מאד מפשט דרכים ומקצר מרחקים, מה שיכול לספק תמורה הולמת לתשלום על השימוש בו. גני אירועים במרכז שקרובים לצמתים של שלושת הכבישים הללו יהיו אטרקטיביים מאד לאורחים שלכם.

אטרקטיביות המקום

אטרקטיביות המקום היא מה שמציע המקום אחרי שמגיעים אליו. הגיעו האורחים לאולם או לגן? הם כנראה לא יהיו מעוניינים באווירה של עומס בכבישים, אלא בסטייל שקל יותר, על בסיס צמחייה, יערנות או דקים על המרצפות. אם מדובר על אולם אירועים במרכז – הם כנראה יכמהו לעיצוב אדריכלי יפה שירגש אותם. מאד חשוב שתבדקו את המקום ותוודאו שהוא מרגש אתכם ומספק לכם מוטיבציה לחגוג אירוע. אם זה לא קורה לכם, אין כל סיבה שזה יקרה לאורחים שלכם.

תנאי המקום

המקום חייב להיות מתוחזק על ידי חברת הפקות מנוסה, אשר מציעה מגוון רחב של כשרויות מזון יהודיות: גלאט, לנדאו, בד"צ, וכד'. אנשי חברת ההפקות צריכים להיות בחורים ובחורות מנוסים ומנוסות גם בקבלת פנים, גם בקייטרינג וגם בשירותי המוזיקה וההפקה. הם צריכים לספק לכם תאורנים ואנשי תפאורה שיהיו לצדכם בכל עתץ ויענו על צרכיכם ברמה השירותית בלי להניד עפעף. כמו כן, אנו ממליצים לבחור במקום שיש בו הסדרי לינה לכם כיזמי החתונה. אין מעכיר אווירה כפקק תנועה, ואין משחיר אווירה מלחץ אטומי פן תאחרו לאירוע של עצמכם. גן אירועים במרכז עם בית מלון למתחתנים מונע את עגמת הנפש ומספק להם שירות כמו של אח"מים לכל דבר ועניין: שירותי חדרנות, החלפת מגבות וניקיון חדרים.

חוגגים אירוע בטבע? חברת השכרת ציוד לאירועים תסייע לכם בבחירת הציוד המתאים לכם לאירוע מושלם ובלתי נשכח!