כך תמצאו את חברת הקייטרינג המושלמת להגשה בעת חתונה בטבע

אירוע כמו חתונה בטבע הוא מצד אחד כזה שלא מעט מכיריםף כי הוא מכיל בתוכו טקס נישואין. מצד שני, יש בו מעט מן האזוטריות משום שלא הרבה בני זוג בוחרים להתחתן בטבע. חתונה בטבע היא פרוצדורה שבני הזוג בעצמם צריכים להתמסר אליה ולעבוד מאד קשה בשביל שהמאורעות באירוע יתקתקו ולא יהיו תקלות. עיקר הפשלות שנעשות בכזה סוג של אירוע – נעשות בקייטרינג. שימור מזון בטבע, חלוקה נכונה שלו לאורחים והתנהלות עם לוגיסטיקת קו חלוקה מזון הם לא נושאים שכל חברת קייטרינג יכולה לעסוק בהם, אלא רק כזו שמתמחה בעבודה במסגרת חתונה בטבע. כך תדעו למי לפנות כספק המזון שלכם באירוע זה.

חשוב לברר האם לחברה ישנו ניסיון בעבודה באירועי טבע

ניסיון זה כולל כמה פרמטרים: קודם כלף שימור מזו! אף אורח לא מקבל מזון מקולקל, יבש או לא משומר! מי שמזמין משהו צריך לקבל אותו באותה רמה שהוא היה מקבלו בגן אירועים מקורה. שנית, חשוב לוודא שלא אתם תצטרכו לממן את האופרציה. ייתכן כי תפגשו בקייטרינג שמאד תאהבו את המזון שלו אך הנציגים יאמרו לכם שזה לא תפקידם לארגן אירועי טבע ואתם צריכים להשכיר להם מקררי שדה וצידניות. מניסיון זה לא שווה את המאמץ, והתוצאה היא העסקת חברת אולמות ללא ניסיון באירועי טבע! הכנסתם לאירוע שלכם קייטרינג? רק חברה שעבדה במסגר תחתונה בטבע תתאים!

מומלץ להבטיח כי החברה עתידה לשמור את המזון שרכשתם באחריות ובמסירות

מזון שנצרך בתעריפים יקרים הוא בדרך כלל מנות עיקריות וחמות, קינוחי אמן, ועוד, לעומת מזון שנרכש בזון ובהרבה יחידות, המורכב בעיקר מסלטים, מטבלים שונים, וכד' את הסוג הראשון אסור לתת שישימו בהגשה עצמית! גם אם סיכמתם שאורח יוכל לעשות RE FILL זה לא יהיה על דעת עצמו אלא רק עם הצוות. אם מנות היוקרה יהיו בהגשה עצמית – הן ייגמרו בתוך זמן מועט ולחלק הארי של האורחים לא יהיה מה לאכול! מצד שני, כן כדאי את מנות הבסיס לשים בהגשה עצמית על מנת לאפשר חופש פעולה לאורחי אירוע חתונה בטבע.

מומלץ לסכם את כל פריטי חוזה סיום ההתקשרות מראש

חשוב לוודא כי החברה עומדת לבצע פינוי מלא של שיירי מזון ופסולת עבודה שהצטברה באירוע. מומלץ להגיע למחיר שיהיה מקובל על שניכם. אם אהבתם את מוצריה שלהחברה ואת 'דרכי השירות שלה, כדאי יהיה להגיע לפשרה. העיקר, חשוב שתרגישו שבחרתם נכון ואתם עומדים ליהנות בהפקת חתונה בטבע ובגדול!