גני אירועים בשרון

מאז ומעולם משכו גני האירועים של אזור שרון בעלי אירועים לא מעטים לתוכם. מה עושה אותם לכל כך אטרקטיביים, וכיצד כדאי לבחור בהם? מדוע אזרחים רבים רואים באזור השרון כצור מחצבתם בכל הקשור לחגיגת אירועים?

אזור השרון – מעוד אזור, לאזור מוזיקה ואירועים תוסס

אזור השרון בתחילת שנות האלפיים נחשבה עדיין לפרבר דרומי של תל אביב, ממש בדומה לחולון, אזור ובת ים. ברם, בשל היותה ממוקמת בין גוש דן לבין הצפון, היא החלה למשוך עניין בקרב בעלי מקצועות מכובדים ממעמד הביניים שלא יכלו להרשות לעצמם מגורים בתל אביב. חלק ניכר מאותו ציבור נעשה למוביל בתחום האירועים, וזאת משום שהוא זיהה את הפוטנציאל: קירבה קרובה ל- 2 גושי ערים מרכזיים בארץ, ובכך הנגשה מלאה של כמעט כל אולם מקומי – לכל אדם מכל מקום. אם נוסיף לכך את ההיסטוריה האקזוטית של האזור, ערים מרובי נופים (ים, דיונות, מישורים וכד') – הרי שבמרוצת השנים האזור החל לארח תעשיית אירועים מפותחת, שכיום נמצאת כמעט בפסגה ביחס לממוצע הארצי. 

כשבעיר קיימת תחרות – ההיצע גדל אבל גם הסיכון לסגור במקום בינוני לא קטן

לכם, כבעלי האירועים, לא מומלץ ליפול על אולם או חברת הפקות בעלי איכויות בינוניות. על האירוע שלכם לא מהמרים. כפי שכבר למדנו, אזור השרון כבר איננו כפר בו כולם מכירים את כולם, אלא אזור מפותח בתחום האומנות והאירועים. לכן, אם אתם רוצים לצלוח בשלום את בחירת גן האירועים או האולם, עליכם להתייעץ עם שכנים, חברים ומכרים שארגנו והפיקו אירוע, או להתבונן באתרי האולמות באינטרנט, לבחור את אלו שמצאו חן בעיניכם במראה החיצוני ולאחר מכן לנסוע לבדוק מה טיבם בפועל.

נסעתם לגן אירועים או אולם באזור השרון: מה יש לבדוק?

ראשית כל, שהאולם וגן האירועים אכן מספיקים לקלוט את כל האורחים שלכם ללא צפיפות. בדרך כלל כשרשום "עד X אנשים" הכוונה היא לכמות הגדולה ביותר בה האולם עדיין יישאר מרווח ללא צפיפות. שנית, עליכם לבדוק שמה שראיתם באתר זה מה אתם רואים במציאות, כלומר עיצוב שמוצא חן בעיניכם גם בפנים וגם בחוץ. בנוסף, כדאי מאד לבדוק את ההגברה והתאורה ולאבחן שהן מתיישבות עם התכנית שתכננתם עבור האירוע.

היכנסו לאתר הממליץ על מנת לקבל מידע וטיפים על חגיגת חתונות שישי באגדת דשא.