דרך חדשה להנות עם המשפחה - אסקייפ רום

אם אתם מחפשים בילוי מקורי עם המשפחה הרשו לנו להמליץ על אסקייפ רום פתרון חידות. אסקייפ רום מסוג זה מבוסס על עלילה בה אתם שותפים פעילים לסיומה הוורוד. היא כמובן מתחילה בשחור, ואת הבעיה של השְחוֹר אתם צריכים לפתור. ילד ש- "נחטף", פושע ש- "מאיים" להשמיד את העולם, עבריין ש- "מאיים" על האנושות עם אולטימטום אכזרי, לכל אלו אתם צריכים להגיע. עליכם למנוע את הטרגדיה שתתרחש אלמלא הייתם נכנסים לתמונה. בדרך כלל, בהנהלת חדר הבריחה אומרים לכם אפילו מה הפתרון, ואתם בסך הכל צריכים להגיע אליו. ההגעה אליו היא באמצעות רמיזות שונות שיהיו פזורות לכל אורך החדר או המבוך.

דרך מצוינת להתגבש כמשפחה

מי שמחפש פתרון גיבוש למשפחה ללא ספק יבחר ללכת לחדרי בריחה ברמודה. בחדר, כאשר אתם פותרים חידות שונות, אתם למעשה מתלכדים יחדיו כמשפחה ומאפשרים לעצמכם זמן איכות. ראיתם דלת נעולה? אתם מתגייסים למצוא את הקוד לפתיחה. באותו הזמן, בן משפחה אחר הבחין בעוד מכשול, כמו למשל חלון עם מעבר לחדר הסמוך או כספת שלא ניתן לפתוח? ניתן לחלק את המשימות למציאת הפתרונות ולעבוד כגוף אחד במקביל. מה שבטוח, לא יהיה לכם רגע דל.

רף האימה במשחק עולה ככל שמתקדמים

ספגתם צעקות, איומים ומתח מהיריבים שלכם במשחק, כלומר "כוחות האופל" המגולמים על ידי הנהלת המשחק? סימן שאתם במצב טוב והתקדמתם בפתרונות. האווירה שנוצרת היא שאותם כוחות בפאניקה: הם מבינים שאתם קרובים, אז הם ינסו למנוע מכם להתקדם. אל תכנעו, המשיכו לשחק עד להיחלצות מלאה מהמשחק ויציאה לאוויר החופשי.

סיום המשחק – אל תעשו ספוילר לחברים עתידיים שיגיעו

בסיום המשחק אתם, איך לא, מוצאים את עצמכם מחוץ למשחק. כאן נגמר חדר הבריחה, אך החוויה לעולם לא תיגמר. ניתן לחזור לחדר הבריחה כבודדים ולאו דווקא עם קבוצה או משפחה לצדכם. ניתן לבלות באופן ספונטני עם החברים: הכל פתוח. מה שכן, אם חבריכם יגיעו לחדר הבריחה, חשוב שלא תעשו להם ספוילרים ותספרו להם מה באמת קורה על מנת שלא להוציא את האתגר והמתח מהם. זה יהרוס להם את החוויה של חדר הבריחה, וחבל. תיהנו מהרגע ואפשרו לאחרים הטבה זו בדיוק כפי שהייתה לכם!