חתונה מפוארת של פעם בחיים באולמות אירועים יוקרתיים

אולמות אירועים בשרון הם ללא ספק הדובדבן שבקצפת ארגון האירועים מדוע? משום שהאחוזה משמשת גם להלנת המתחתנים למניעת הסתבכות בדרכים ביום האירוע. כך, יכול הזוג המתחתן לנפוש לילה בשרון, לטייל במרחבים הירוקים ולהגיע לחתונה בדיוק בזמן שהוא תכנן לבוא.

הלנה בסוויטה יוקרתית במחיר טוב יותר מנופש בצימר למטרות חופשה

בסוויטות מסוג זה – מקבל הזוג המתחתן את כל מה שהוא צריך: חדר גדול ומלכותי, שירותי מלון, מגבות לחדר, ועוד. כשאתם לנים בסוויטה יוקרתית אתם מבטיחים לעצמכם שקט תעשייתי מבחינת ההגעה לאירוע, ועל כן – את הוצאתו בזמן ובמועד שנקבעו. כשאתם ישנים בסוויטה אתם יכולים להתחיל את החתונה בתוך מתחם אירועים בשרון ברגל ימין.

בחירה בין גני אירועים יוקרתיים מאד

גן האחוזה הפתוח והירוק, או הגן המקורה המרהיב ועתיר הצמחייה. כל אחד מהן יכול להכיל אלפי מוזמנים. בחרו בקפידה את מתחם האירועים שלכם. אולם אירועים בשרון צריך לספק מקום למצבת האורחים שלכם ולהותיר לכם תפאורה יפה ומרהיבה בהחלט. אתם צריכים לבחור את הכי יפה בעיניכם אבל גם לוודא שהמקום מתאים לאירוח האורחים שאתם מבקשים להכניס פנימה מבחינה כמותית. 

כך מומלץ להביא את האורחים לגן האירועים אשר בחרתם

על מנת לספק לאורחים שלכם דרך הגעה קלה, אנו ממליצים לשלוח להם הזמנות עם קוד QR לניווט בווייז או בפולי או בגוגל מאפס, משום שאז לא רק שזה יכניס אותם למקום האירוע, אלא יביא אותם בדיוק לשער המתחם הפנימי אותו בחרתם. בנוסף, אנו ממליצים להקדיש לאורחים דברי תודה ושבח בהזמנה, מה שירמוז על תודתכם עוד לפני שיצאתם לדרך.

כך מומלץ להכין את האירוע לאירוח הסועדים

אנו ממליצים לעשות CHECK OPUT מהסוויטה כמה שעות לפני האירוע ולהתייצב בגן האירועים שבחרתם לפחות שעה או שעתיים קודם. אז, תבדקו שהקייטרינג מגיש את התפריט שסוכם אתכם, שקבלת הפנים מוכנה לקראת בואם של האורחים, ושהתקליטן ואנשי ההגברה והתאורה שלצדו מתכוננים לעשות את העבודות אשר הטלתם עליהם לעשות. בדרך זו, אתם מוודאים כי אירוע שנחגג בתוך אולמות אירועים בשרון נחגג על פי דרככם, וללא תקלות אשר עלולות לצוץ בדרך.